Milí rodiče,

Tak už se nám pobyt na školce v přírodě pomaličku krátí! Dnes jsme byli na procházce u rybníka, kde na nás čekali hned dva skřítci – Rákosníček a Stydlínek, který bydlí v chaloupce na břehu.

Potom, co jsme si pohráli na hřišti školky, nás čekala další projížďka na ponících! Dopoledne jsme ještě stihli vyrobit krásná jablíčka s červíky.

Po obědě a odpoledním spinkání se nám pěkně ochladilo a začal foukat silný a studený vítr. Naštěstí na nás čekal další úkol od skřítka Vřesníčka… Vyráběli jsme trička! A jak ta se nám povedla! Byli jsme moc šikovní a krásně je pokreslili, jsme zvědaví, jak se Vám budou líbit, až v nich přijedeme… Ještě jsme si pěkně užili Martínkovo oslavu svátku a pěkně mu popřáli a zazpívali.

Večer jsme se nacpali rizotem a dostali hlad ještě na druhou večeři. Pak jsme si přečetli pohádky o Rákosníčkovi a poslechli si, co jste nám napsali v dopisech. Měli jsme z toho velikou radost.

Už se moc a moc těšíme na zítřek – bude karneval, myslím, že ani nedospíme, jak jsme natěšení.

Teď už ale pěkně spinkáme.

Posíláme Vám moc krásných pozdravů z Vřesníku

Vaše děti