Mateřská škola BoTa přivítala děti v novém

Městská část Praha 4 splnila slib, který dala rodičům dětí z Nuslí ještě v předchozím volebním období, a nákladem převyšujícím částku 16 milionů korun kompletně zrekonstruovala objekt Mateřské školy Boleslavova.

Symbolického přestřižení pásky se zhostil starosta městské části Praha 4 Pavel Horálek (ODS) společně s ředitelkou školy Ivanou Bendlovou a zdejšími dětmi.Symbolického přestřižení pásky se na sklonku loňského roku zhostil starosta městské části Praha 4 Pavel Horálek (ODS) společně s ředitelkou školy Ivanou Bendlovou, zástupcem zhotovitelské firmy, a samozřejmě dětmi z této mateřinky.
Na slavnostním otevření nechyběla ani zástupkyně starosty Ivana Staňková (ODS), která dětem přivezla nejen sladké dobroty, ale také praktické dárky - každá ze třech tříd dostala pastelky, bloky, fixy a další pomůcky, které děti užijí při svých každodenních aktivitách jak během zábavy, tak při výuce.Na slavnostním otevření nechyběla ani zástupkyně starosty Ivana Staňková (ODS), která přivezla dětem dárky.

Sloučením Mateřské školy Boleslavova a Mateřské školy Táborská vznikla k 1. lednu 2012 nástupnická organizace - Mateřská škola BoTa. Ta má navíc nyní, v době populační exploze, detašované pracoviště ještě v sousední Základní škole Křesomyslova. V současné době tak navštěvuje mateřskou školu v devíti třídách celkem 225 dětí.