Vážení rodiče, od 12. 4. 2021 bude umožněn provoz mateřské školy pro děti plnící povinnou předškolní docházku (děti narozené 31. 8. 2015 a dříve) a pro děti zaměstnanců IZS na základě potvrzení zaměstnavatele předané mateřské škole (informujte o potřebě zařazení dítěte do mateřské školy e-mailem včetně přiloženého potvrzení o zaměstnání ve vybraných profesích) info zde:Informace_-_děti_zam._IZS.docx

Děti docházející do mateřské školy budou testovány 2x týdně (LEPU test - výtěrem z nosu); test provedou rodiče (test obdrží od MŠ) za dohledu pracovníka školy. V případě pozitivního výsledku testu obdrží potvrzení a dále budou přes pediatra objednáni na kontrolní PCR test.

informace k testování:Testovani_diagram.pdf

Instruktáž k testování:Instruktáž_-_LEPU_test.docx

Sledovány musí být příznaky onemocnění:Kontrolní_seznam_příznaků.pdf

Po celou dobu společného pobytu v areálu mateřské školy budou rodiče i děti mít nasazený respirátor. V průběhu vzdělávání platí výjimka a děti mít respirátory nemusí.

Informace k provozu škol:Informace_-_provoz_od_12._4._2021.pdf